Sme tu už 10 rokov

Ako darček sme pre Vás zväčšili a zrekonštruovali showroom NISSAN!

Je kompletne vybavený novým zariadením v novom dizajne NISSAN. Náš showroom NISSAN je prvým v Bratislave s novou koncepciou služieb BUSSINES CLASS.

NÁHRADNÉ VOZIDLO ZADARMO

Sľubujeme Vám, že vždy, keď bude Vaše vozidlo v servise na oprave alebo údržbe, ponúkneme Vám riešenie vašej mobility navrhnuté tak, aby vyhovovalo Vašim potrebám. Objednajte sa s predstihom aby pre Vás mohlo byť pripravené náhradné vozidlo zadarmo až do konca opravy. Ak nepotrebujete náhradné vozidlo, ponúkneme Vám iné riešenie dopravy.

CENOVÁ ZÁRUKA

Sľubujeme Vám, že vďaka tímu našich odborníkov a použitiu originálnych dielov Nissan dostane Vaše vozidlo tú najvyššiu možnú starostlivosť. Aby sme ponúkli najlepšiu cenu, uisťujeme Vás, že ak prídete s ponukou zo servisu v okruhu 10 km od nás, ktorá bude nižšia ako naša, tak cenu dorovnáme.

CELOŽIVOTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA NISSAN ASSISTANCE

Sľubujeme Vám, že Vás udržíme na cestách 24 hodín denne. Nech už sa stane čokoľvek, garantujeme vám 24-hodinovú asistenčnú službu Nissan Assistance. Na veku Vášho vozidla nezáleží. Asistenčnú službu Nissan Assistance Vám garantujeme počas záručnej doby a po každej pravidelnej údržbe u nás až do dátumu nasledujúcej údržby.

BEZPLATNÁ KONTROLA STAVU VOZIDLA

Sľubujeme Vám, že skôr ako začneme s akoukoľvek prácou na Vašom vozidle, bezplatne ho skontrolujeme a Vy tak budete presne vedieť, čo je treba urobiť a koľko to bude stáť. Žiadne prekvapenia. Vaša faktúra za práce a náhradné diely neprekročí Vami schválenú čiastku a úkony vykonané bez vášho súhlasu Vám nebudeme účtovať.

Spotlight