Príslušenstvo

V prípade, že si chcete vozidlo upraviť podľa vlastných predstáv, ochrániť ho pred drobnými nehodami počas bežného používania alebo potrebujete plne využiť jeho prepravnú kapacitu, všetky doplnky podľa svojich predstáv nájdete v ponuke Originálneho príslušenstva Nissan.

Náš sortiment originálneho príslušenstva bol vyvinutý podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov Nissanu používaných aj pri našich vozidlách; sú navrhnuté spoločne s autom a vyrobené špecificky preň, čo zabezpečuje dokonalé prispôsobenie a dlhodobé používanie.

Pri týchto drobnostiach sme dbali na štýl a ochranu, pohodlie a praktickosť, vďaka čomu bude pocit z jazdy vo vašom Nissane jedinečný.

Zastavte sa u nás a všetko si spoločne prejdeme. Ak sa rozhodnete pre kúpu, môžete sa spoľahnúť že naši fundovaní mechanici zariadia všetko potrebné.

Mimochodom, ak si príslušenstvo kúpite v rovnakom čase ako vozidlo, vzťahuje sa naň záruka a možno ho zakomponovať do vášho rozpočtu.

Už niekoľko desaťročí využitím najlepších celosvetových motoristických poznatkov technici v Nissane vyvíjajú a vylepšujú “Nissan Design Standard” – základ spoľahlivosti značky Nissan – s cieľom navrhovať, testovať a homologovať originálne náhradné diely Nissan. 

Originálne náhradné diely Nissan sú navrhnuté špeciálne na použitie v konkrétnom modeli Nissan. Tvarom a veľkosťou preto presne zodpovedajú vymieňaným dielom, sú spoľahlivé, odolné a bezpečné, svoju kvalitu si zachovávajú dlhodobo, i v náročných podmienkach prevádzky.

Spoločnosť Nissan dílerom zo svojej siete a ich certifikovaným technikom odporúča, aby pri údržbe a opravách používali originálne náhradné diely Nissan.

Používajú špičkové vybavenie, diely a komponenty, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu a boli špecificky vyrobené pre vozidlá Nissan.

Staráme sa o váš Nissan tak ako sa oň staráte vy, preto po údržbe či oprave našimi vyškolenými mechanikmi môžete odísť domov s ""pokojom v duši i v motore"".

Na všetky originálne náhradné diely Nissanu sa vzťahuje jednoročná záručná doba bez ohľadu na najazdené kilometre.

Spotlight