Vrcholné superauto bolo ešte viac vylepšené.

GT-R

  • ŠPORTOVÁ KAROSÉRIA
  • VYŠŠÍ KOMFORT, ŽIADNE KOMPROMISY
  • HLADKÁ JAZDA PO VŠETKÝCH DRUHOCH CESTY
  • VRCHOLNÉ PRETEKÁRSKE TECHNOLÓGIE
cena od 100 500,- € *
Nissan GT-R

Popis

ŠPORTOVÁ KAROSÉRIA

Elegantná a športová karoséria sofistikovaného NISSANU GT-R je atraktívna a efektívna. Koeficient odporu vzduchu je nižší než má vystrelená guľka! Dokonca aj spodná časť vozidla prispieva k úžasnej aerodynamike, vďaka čomu vám umožňuje zažiť jazdu svojho života.

VYŠŠÍ KOMFORT, ŽIADNE KOMPROMISY

Uvoľnite sa a užívajte si jazdu bez ohľadu na to, či režete horské prechody, dobývate pretekársky okruh alebo si len vychutnávate cesty vo svojom okolí. Ovládateľnosť NISSANU GT-R MY15 Edition bola optimalizovaná a hladiny hluku a vibrácií v kabíne minimalizované, aby ste si mohli užívať svoju jazdu v plnej sústredenosti.

HLADKÁ JAZDA PO VŠETKÝCH DRUHOCH CESTY

Vďaka vylepšenému a odľahčenému systému zavesenia kolies vám NISSAN GT-R dodá pocit bezpečia a vyššej stability v úzkych zákrutách a na náročnom povrchu bez potreby korekcie smeru. Modifikovali sme charakteristiku tlmičov a zároveň nastavenia riadiacej jednotky. Vďaka tomu je každá jazda taká hladká a vzrušujúca, ako je to len možné.

VRCHOLNÉ PRETEKÁRSKE TECHNOLÓGIE, VRCHOLNÉ ŠPORTOVÉ VOZIDLO

Každý motor vo vozidle GT-R skladá ručne jediný technik z ľahkých a odolných dielov vyrobených zo zliatin hliníka a horčíka. To všetko v miestnosti bez prachu a s regulovanou teplotou. Náročná testovacia fáza zaručí, že vozidlo GT-R je pripravené podať špičkový výkon na ulici aj na pretekárskom okruhu.

Technické špecifikácie

Benzín
Maximálna rýchlosť 315 km/h
Maximálny výkon 419 kW
Objem motora 3799 ccm
Spotreba paliva 9 - 17 l

Cenník

GTR - Cenník

Brožúra

GTR - Brožúra

Vibrant Red (A54)
Vibrant Red
A54
Pearl Black (GAG)
Pearl Black
GAG
Ultimate Silver (KAB)
Ultimate Silver
KAB
Gun Metallic (KAD)
Gun Metallic
KAD
Pearl White (QAB)
Pearl White
QAB
Pearl Blue (RAY)
Pearl Blue
RAY

Spotlight