NOVÝ NISSAN NP300 NAVARA

NOVÝ NISSAN NAVARA ODOLNÝ AKO VŽDY. INTELIGENTNEJŠÍ NEŽ KEDYKOĽVEK PREDTÝM

Sila sa spojila s inteligenciou v úplne novom NISSANE Navara. Vďaka svojmu odolnému a svalnatému zovňajšku a špičkovým technológiám, ktoré vám poskytnú spojenie a komfort, je tento špičkový pick-up pripravený na všetko.

NISSAN NAVARA JE ODOLNÝ, INTELIGENTNÝ A DOBRE VYZERÁ.

Svalnatý zovňajšok vozidla je odolný, živý a štýlový

  • Rám z uzavretých profilov
  • Variabilný systém upevnenia nákladu tvaru C
  • Zvýšená poloha sedadla
  • Pohon 4x4
  • Široký výber príslušenstva

80 ROKOV ODOLNOSTI

Odolný, agilný a štýlový. Nový NISSAN Navara je najnovší prírastok v dlhom rade pick-upov NISSAN – ten úplne prvý sme vyrobili v roku 1935.

Na našej ceste sme v roku 1977 prišli s verziou King Cab, v roku 2005 s inovatívnym systémom variabilného upevnenia nákladu v batožinovom priestore a teraz sme ako prví použili viacprvkové zavesenie zadnej nápravy s vinutými pružinami v kombinácii s nosnosťou 1 t. Naše hrdé dedičstvo, ktoré zdieľame so 14 miliónmi majiteľmi pick-upov zo 180 krajín sveta, trvá dodnes. Kým bude na horizonte dobrodružstvo, NISSAN bude určovať smer.

ODOLNÝ. INTELIGENTNÝ.

PREDSTAVUJEME ÚPLNE NOVÝ NISSAN NAVARA.

Vždy sme vyrábali odolné a spoľahlivé pick-upy a nová NAVARA nie je výnimkou. Vďaka rámu z uzavretých profilov, pohonu 4x4 a výkonnému 2,3-litrovému dieselovému motoru (twin turbo s výkonom 190 k alebo turbo s výkonom 160 k) prináša nový NISSAN Navara odolnosť, výkon a najlepšiu spotrebu paliva vo svojej triede. Vďaka spotrebe len 6,3 l paliva na 100 km sa môžete vydať na cesty bez akýchkoľvek prekážok – a vďaka štandardnej 5-ročnej záruke vám dávame prísľub, ktorému môžete veriť. Zažite vzrušenie s pick-upom novej generácie – odolná a sebavedomá jazda s prémiovým komfortom.

ŠPIČKOVÝ INTERIÉR

POCÍŤTE POHODLIE PRVOTRIEDNEJ KVALITY S VYLEPŠENÝM DIZAJNOM INTERIÉRU.

Zvonka je to odolný pick-up s pohonom 4x4. V interiéri vám nový NISSAN Navara poskytne komfort ako v prémiovom sedane. Kvalitné materiály vás obklopia v celom interiéri, ktorý je flexibilný a ergonomický. Oddýchnite si v sedadlách inšpirovaných NASA, ktoré poskytujú výbornú oporu chrbtice, nastavte si dvojzónovú klimatizáciu a vychutnávajte si komfort viacprvkovej zadnej nápravy s vinutými pružinami. A vďaka špičkovým technológiám NISSAN ako 360° monitorovanie okolia vozidla sa už nemusíte obávať pri jazde alebo parkovaní v tesných priestoroch. Nie je to len odolný pracant, je to stelesnenie radosti z jazdy.

Vďaka najmodernejším technológiám a ergonomickému dizajnu sedadiel je jazda v NISSANE Navara potešením.

  • Sedadlá inšpirované stavom beztiaže
  • Dvojzónová klimatizácia
  • Viacprvkové zavesenie zadnej nápravy s vinutými pružinami
  • 360° panoramatický kamerový parkovací systém (AVM)
  • Systém na hands-free telefonovanie s pripojením Bluetooth

DOTERAZ NAJUNIVERZÁLNEJŠIA PLOŠINA PICK-UPU

Pick-up, ktorému môžete veriť. Nový NISSAN Navara má rebrinový rám z uzavretých profilov a nie z otvorených profilov C, ako niektoré iné pick-upy. Tento rám je vyrobený z vysokopevnostnej oceli. Vozidlu dodáva vyššiu pevnosť v zaťažení a tiež torznú tuhosť. Okrem toho je vozidlo vybavené viacprvkovou zadnou nápravou s vinutými pružinami, ktorá je unikátom v segmente pick-upov. To prináša komfortnejšiu jazdu a lepšiu ovládateľnosť s nosnosťou až 1 t a schopnosti ťahať až 3,5 t.

4 KOLESÁ. 3 REŽIMY. 1 VÝKONNÝ POHON.

Či už vyrazíte mimo civilizácie alebo do betónovej džungle, nový NISSAN Navara je vždy vo svojom živle.
K dispozícii sú tri režimy pohonu: 4WD pre ľahký terén, 4WD Low na jazdu v ťažkom teréne, piesku, snehu alebo hlbokom blate, a 2WD na jazdu po asfalte. Vďaka prvkom ako asistent rozjazdu do kopca a asistent jazdy z kopca je pripravený na každú výzvu. Systém eLSD poskytne výbornú trakciu aj v režime 2WD aj bez agresívnych pneumatík.

Objavte Nový NISSAN NAVARA

Ceny a príslušenstvo